تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۳۹۴در ۲:۰۳ ب.ظ کد خبر:8292

زمین خواری گردنه حیران تیتر یک روزنامه ها شد+ تصاویر

پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز (gud.ir): خبر زمین خواری در گردنه حیران در صفحه بسیاری از روزنامه های سیاسی جای گرفت. به گزارش زیست بوم، طبق اخبار رسیده از منابع موثق، جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری، بازرس ویژه جهت بررسی زمین‌خواری‌ها و ویلاسازی‌های صورت گرفته در منطقه گردنه حیران ...

پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز (gud.ir): خبر زمین خواری در گردنه حیران در صفحه بسیاری از روزنامه های سیاسی جای گرفت.

به گزارش زیست بوم، طبق اخبار رسیده از منابع موثق، جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری، بازرس ویژه جهت بررسی زمین‌خواری‌ها و ویلاسازی‌های صورت گرفته در منطقه گردنه حیران فرستاده است.

 25902_780

روزنامه جمهوری اسلامی عکس صفحه نخست خود را با تیتر « ورود دستگاه قضایی برای برخورد با زمین خواران در گردنه حیران» در کنار عکسی از این منتطقه اختصاص داد.

 25904_336

روزنامه شهروند نیز در اقدامی مشابه یا تیتر «حیرت حیران از دست زمین خواران» گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده نوشت.

 25905_185

روزنامه شرق با تیتر «جهانگیری، پیگیر پرونده گردنه حیران شد» در صفحه نخست خود به این ماجرا پرداخت و گزارشی با عنوان « زمین خواری خانوادگی» منتشر کرد.

 25903_998

روزنامه آرمان با تیتر « چه کسی سرگردنه نشسته است؟» عکس اسحاق جهانگیری را در صفحه نخست خود کار کرد و گزارشی در مورد « احتمال دخیل بودن برخی از مدیران دولت گذشته» در این ماجرا منتشر کرد.

روزنامه فرهیخگان با یادداشت «حیرانی از زمین خواری» و روزنامه افکار با سخنان دادستان کل کشور در خصوص «برخورد با متخلفان ساخت و ساز در گردنه حیران»  در صفحه نخست خود به این موضوع واکنش نشان داده اند.

منبع: زیست بوم

اخبار مرتبطارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP