تاریخ انتشار:۳۰ فروردین ۱۳۹۴در ۶:۵۸ ق.ظ کد خبر:5195

کشف لاشه دو رأس قوچ وحشی از شکارچیان در دامغان

به گزارش روابط عمومی محیط زیست دامغان؛ مأمورین یگان حفاظت سرمحیط بانی دیباج حین حفاظت و پایش منطقه انودشت واقع در شکارگاه ممنوعه طالو و شیربند در حال دوربین کشی متوجه رم گرفتن گله شکار می شوند که در همین حالت متوجه صدای شلیک سه تیر ...

IMG_۲۰۱۵۰۴۰۹_۱۰۰۱۳۸به گزارش روابط عمومی محیط زیست دامغان؛ مأمورین یگان حفاظت سرمحیط بانی دیباج حین حفاظت و پایش منطقه انودشت واقع در شکارگاه ممنوعه طالو و شیربند در حال دوربین کشی متوجه رم گرفتن گله شکار می شوند که در همین حالت متوجه صدای شلیک سه تیر شده، سپس به جستجوی منطقه پرداخته و دو نفر شکارچی مسلح را به همراه یک دستگاه موتورسیکلت تریل قرمز رنگ در حال تعقیب گله قوچ و میش مشاهده که از فاصله نزدیک به سمت گله شکار اقدام به تیراندازی می نمودند.

مأمورین بلافاصله عازم محل تیراندازی می شوند و پس از مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در محل تیراندازی حضور پیدا کرده و در قسمت پایین دست منطقه لاشه شکار شده دو رأس قوچ وحشی که لای یک پتو خاکی رنگ مخفی بود به همراه یک پوکه فشنگ سلاح جنگی ژ-۳ و یک عدد بیل ارتشی کشف و ضبط می نمایند و در ادامه با کمک دیگر محیط بانان به تعقیب متخلفین می پردازند که متأسفانه متخلفین با موتورسیکلت متواری می گردند.

لازم به ذکر است یک نفر از شکارچیان متخلف شناسایی و به مراجع قضایی شهرستان معرفی شد و تلاش برای شناسایی و دستگیری نفر دوم ادامه دارد.

اخبار مرتبطارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP