تاریخ انتشار:۰۶ اسفند ۱۳۹۶در ۵:۰۰ ق.ظ کد خبر:25761

بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

سازمان هواشناسی اعلام کرد: با توجه به تشدید بارش در مناطق، احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها وجود دارد. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه ای اعلام کرد، ...

سازمان هواشناسی اعلام کرد: با توجه به تشدید بارش در مناطق، احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه ای اعلام کرد، بارش قابل ملاحظه باران، برخی نقاط رعد وبرق و وزش باد شدید، در نقاط سردسیر بارش برف و در مناطق مستعد، بارش تگرگ به شرح زیر پیش بینی می شود.

یکشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۶: خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، برخی نقاط استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال استانهای تهران، البرز، قزوین و سمنان.

دوشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۷: شرق هرمزگان، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان، پاره ای نقاط خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی و از اواخر این روز در غرب کردستان، غرب کرمانشاه ، غرب آذزبایجان غربی و پاره ای نقاط آذربایجان شرقی.

با توجه به پیش بینی وضع هوا، انجام اقدامات زیر توصیه می شود:
-تجهیز به وسایل گرمایشی و زمستانی بخصوص زنجیر چرخ برای عبور از مناطق با احتمال بارش برف یا کولاک برف.
-با توجه به تشدید بارش در برخی نقاط یاد شده احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها وجود دارد، بنابراین بکارگیری نکات ایمنی و عدم توقف در مسیر سیلاب توصیه می شود.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP