تاریخ انتشار:۱۹ دی ۱۳۹۶در ۸:۴۳ ق.ظ کد خبر:24791

جوی نسبتا پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده در اغلب مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از ایسنا، احد وظیفه  افزود: با نفوذ جریان‌های شمالی از ...

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده در اغلب مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از ایسنا، احد وظیفه  افزود: با نفوذ جریان‌های شمالی از اواسط وقت فردا (۲۰ دی ماه) در استان‌های ساحلی خزر بارش باران ، وزش باد و در ارتفاعات البرز و خراسان شمالی بارش پراکنده برف پیش بینی می‌شود.

وی در ادامه گفت:‌ روز پنجشنبه (۲۱ دی ماه) بارش با شدت کمتری در این مناطق ادامه می‌یابد.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران اظهارکرد: آسمان پایتخت چهارشنبه (۲۰ دی ماه) صاف همراه با غبار محلی و در اواخر وقت قسمتی ابری با حداکثر ۱۰ درجه سانتیگراد و حداقل دمای ۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود و در روز پنج شنبه (۲۱ دی ماه) صاف همراه با غبار محلی خواهد بود و دمای آن در گرم‌ترین زمان به ۱۰ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به یک درجه سانتیگراد می‌رسد.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP