تاریخ انتشار:۰۹ آذر ۱۳۹۶در ۷:۳۴ ق.ظ کد خبر:23211

شکارچی ۲ راس قوچ وحشی در منطقه حفاظت شده پرور دستگیر شد

رئیس حفاظت محیط زیست مهدیشهر از دستگیری شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده پرور خبر داد و گفت: از متخلف دو راس قوچ وحشی کشف و ضبط شد. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، عباس زارع  از دستگیری شکارچی دو ...

رئیس حفاظت محیط زیست مهدیشهر از دستگیری شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده پرور خبر داد و گفت: از متخلف دو راس قوچ وحشی کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، عباس زارع  از دستگیری شکارچی دو راس قوچ در منطقه حفاظت شده پرور سمنان خبر داد و ابراز داشت: ماموران اجرایی پاسگاه محیط بانی صیداو غروب روز گذشته بعد از شنیدن صدای تیر در منطقه بلافاصله در دو اکیپ اقدام به گشت زنی کردند.

وی افزود: در جریان پایش منطقه محیط بان ها به صورت نامحسوس مظنون را شناسایی و با فرمان ایست و شلیک سه تیر هوایی وی را مجاب به نشستن و سپس اقدام به دستگیری شکارچی می کنند.

رئیس حفاظت محیط زیست مهدیشهر با بیان اینکه اسلحه شکارچی دارای پنج تیر فشنگ بود، ابراز داشت: در بازرسی اولیه لاشه دو راس قوچ مشاهده و ضبط  و شکارچی متخلف به عوامل کلانتری فولاد محله تحویل داده شد.

زارع تاکید کرد: از مردم و طبیعت دوستان تقاضا داریم در مناطق حیات وحش با مشاهده افراد مشکوک بلافاصله مراتب را به محیط زیست اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP