تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۶در ۶:۴۳ ق.ظ کد خبر:23174

رئیس جمهوری چهار عضو جدید شورایعالی حفاظت محیط زیست را منصوب کرد

رئیس جمهوری در حکمی آقایان رضا مکنون، محمدرضا تابش، مجید عباسپور و فرهاد دبیری را به عنوان اعضای شورایعالی حفاظت محیط زیست، منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل ازایرنا، از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر ...

رئیس جمهوری در حکمی آقایان رضا مکنون، محمدرضا تابش، مجید عباسپور و فرهاد دبیری را به عنوان اعضای شورایعالی حفاظت محیط زیست، منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل ازایرنا، از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر رضا مکنون
جناب آقای دکتر محمدرضا تابش
جناب آقای دکتر مجید عباسپور
جناب آقای دکتر فرهاد دبیری
در اجرای ماده (۲) اصلاحی موضوع بند (۱) ماده واحده قانون اصلاح قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست مصوب ۲۴ آبان ۱۳۷۱ مجلس شورای اسلامی و بنا به پیشنهاد معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی در مباحث زیست محیطی، به موجب این حکم برای مدت سه سال به عنوان «عضو شورایعالی حفاظت محیط زیست»، منصوب می شوید.
توفیق شما را در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند متعال مسألت دارم.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP