تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۶در ۲:۴۲ ب.ظ کد خبر:22798

۱۱ پرونده شکایات منابع طبیعی و آبخیزداری در دامغان رسیدگی شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان  دامغان از رسیدگی ۱۱ فقره اختلاف اشخاص حقیقی و حقوقی در کمیسیون ماده واحده طی یک‌سال گذشته خبر داد و گفت: مقابله با زمین خواری و جرایم این حوزه در اولویت است. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد ...

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان  دامغان از رسیدگی ۱۱ فقره اختلاف اشخاص حقیقی و حقوقی در کمیسیون ماده واحده طی یک‌سال گذشته خبر داد و گفت: مقابله با زمین خواری و جرایم این حوزه در اولویت است.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز، احمدعلی بهاور ضمن اشاره به تشکیل ۱۱ مورد پرونده شکایات در کمیسیون ماده واحده دامغان، بیان کرد: در یک‌سال گذشته اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به یک هزار و ۲۰۰ فقره از استعلامات در خصوص اراضی ملی و مستثنیات پاسخ داده که بسیاری از این استعلامات به رفع مشکلات مبتنی بر تصرف اراضی ملی و کاربری‌های اراضی کمک می کند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، افزود: با تلاش و پیگیری واحد مرتع اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان ۳۱۰ هکتار از مراتع مورد هدف این شهرستان به زیر کشت گیاهان دارویی همچون باریجه رفت که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال، استفاده از داشته های طبیعی و … بسیار اهمیت دارد.

 ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP