تاریخ انتشار:۱۶ شهریور ۱۳۹۶در ۴:۱۹ ق.ظ کد خبر:22695

کودکان امروز خاطره‌ای از طبیعت ندارند

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، مرضیه برومند در عکس‌نوشتی که در پویش «من صدای آب هستم» منتشر شده است با طرح این پرسش که مقصر وضع فعلی آب کیست گفت: من، شما، مسئولان، همه ما، مقصر همه ماییم ...

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، مرضیه برومند در عکس‌نوشتی که در پویش «من صدای آب هستم» منتشر شده است با طرح این پرسش که مقصر وضع فعلی آب کیست گفت: من، شما، مسئولان، همه ما، مقصر همه ماییم از همه جناح‌های فکری مختلف، چپ، راست، میانه‌رو، مذهبی و غیرمذهبی.

این کارگردان سینما و تلویزیون ایران افزود: مقصر کسی است که آپارتمان ۲۰ طبقه‌ای می‌سازد به کودک من که دیگر چشمه و بوته تمشک نمی‌بیند و صدای جوی آب نمی‌شنود توجه نمی‌کند.

وی تصریح کرد: کودکان امروز دیگر خاطره‌ای از طبیعت ندارند.

بحران آب در کشور چندسالی است که به جزئی از مهمترین چالش‌های زیست محیطی تبدیل شده و از این رو توجه جریان های مردمی به این چالش مهم با رویکرد رسانه ای از سال گذشته آغاز شده است.

پویش مردمی «من صدای آب هستم» پس از تحقیقات و بررسی آسیب ها و معضلات پیش روی آب در کشور که به بحران کنونی منجر شده برآن شده تا با مشارکت اقشار مختلف مردم از طریق انتشار پیام در شبکه های اجتماعی، همت بلند مردم ایران را در این مسیر همراه سازد.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP