تاریخ انتشار:۰۷ شهریور ۱۳۹۶در ۳:۱۶ ب.ظ کد خبر:22665

دستگیری صیادان غیرمجاز در دامغان

فرامرز اسفندیاری از دستگیری دو گروه صیاد غیر مجاز در دامغان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان گفت: با تلاش شبانه روزی محیط بانان سختکوش یگان حفاظت محیط زیست در منطقه تنگه نمکه از توابع شهر ...

فرامرز اسفندیاری از دستگیری دو گروه صیاد غیر مجاز در دامغان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان گفت: با تلاش شبانه روزی محیط بانان سختکوش یگان حفاظت محیط زیست در منطقه تنگه نمکه از توابع شهر دیباج در تاریخ ۲۷/۰۵/۹۶ به یک نفر صیاد که با پهن کردن تور بر سر چشمه ای اقدام به صید ۱۱ قطعه سهره نموده بود برخورد و پس از دستگیری جهت تشکیل پرونده به اداره هدایت گردید. همچنین در پی پایش دریاچه سد شهید شاهچراغی دامغان در تاریخ ۲۹/۰۵/۹۶ به یک نفر صیاد که تعداد ۳ رشته تور بر روی دریاچه پهن نموده بود دستگیر و از ایشان ۱۰ قطعه ماهی کپور زنده و یک عدد لنسر و تعداد ۱۲ رشته تور ماهیگیری کشف و ضبط گردید و با اقدام به موقع محیط بانان ماهی ها و پرندگان زینتی در زیستگاه خود رهاسازی گردیدند.

گفتنی است پس از تشکیل پرونده و معرفی صیادان به مراجع قضایی شهرستان، متخلفین محکوم به پرداخت ده میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و مبلغ یک میلیون و ششصد هزار ریال ضرر و زیان وارده در حق سازمان حفاظت محیط زیست گردیدند.

photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۰_۱۶-۵۲-۳۱ photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۰_۱۶-۵۳-۱۷ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP