تاریخ انتشار:۰۶ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۰۸ ب.ظ کد خبر:22420

کشف سلاح و فشنگ غیر مجاز در دامغان/ متهم تحویل مراجع قضایی شد

فرمانده انتظامی دامغان از کشف سلاح و فشنگ غیر مجاز در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: متهم پس از انجام تحقیقات به مراجع قضایی تحویل داده شد.  به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ سید علی ...

فرمانده انتظامی دامغان از کشف سلاح و فشنگ غیر مجاز در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: متهم پس از انجام تحقیقات به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ سید علی اکبر میری از کشف سلاح وفشنگ غیر مجاز در یکی از روستاهای دامغان خبر داد و ابراز داشت: درپی وصول گزارش مردمی مبنی بر وجود سلاح و مهمات غیر مجاز و گوشت شکار در یکی از روستای دامغان  باهماهنگی مقام قضایی بلافاصله از مکان مورد نظر بازرسی به عمل آمد که درنتیجه تعداد دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز به همراه هجده فشنگ و مقداری گوشت شکار و دو عدد دوربین شکاری کشف شد.

وی افزود: از همه مردم و به ویژه گروه های طبیعت دوست تقاضا داریم چنانچه با  گروه های شکارچی و یا لاشه حیوانات و خصوصا گوشتخواران برخورد کردند بلافاصله مراتب را به اداره محیط زیست و یا نیروی انتظامی اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: متهم پس انجام تحقیقات به همراه پرونده مربوطه به مقامات قضایی تحویل داده شد.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP