تاریخ انتشار:۰۷ خرداد ۱۳۹۶در ۴:۰۵ ق.ظ کد خبر:22059

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:

محیط زیست، وزارت نخواهد شد

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس از خارج شدن طرح تشکیل وزارت محیط زیست و منابع از دستور کار این کمیسیون با حضور معاون اداری و استخدامی کشور در جلسه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از جام جم آنلاین، روح الله بابایی ...

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس از خارج شدن طرح تشکیل وزارت محیط زیست و منابع از دستور کار این کمیسیون با حضور معاون اداری و استخدامی کشور در جلسه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از جام جم آنلاین، روح الله بابایی صالح به تشریح جلسه کمیسیون متبوع خود پرداخت و گفت: طرح یادشده میان نمایندگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پس از استماع توضیحات آقای افراشته، معاون اداری و استخدامی کشور و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس کلیات آن را رد و از دستور کار کمیسیون اجتماعی خارج شد.

وی با گریزی بر بررسی طرح اصلاح اساسنامه بنیاد شهید خاطر نشان کرد: در این رابطه مقرر شد کمیته ای تشکیل و با مقام معظم رهبری مکاتبه و اذن رهبری را برای اصلاح اساسنامه اخذ کند اما به دلیل عدم تشکیل این کمیسیون نمایندگان در این رابطه به نتایج واحدی نرسیدند بنابراین این طرح از دستور کار کمیسیون خارج و کلیات آن توسط نمایندگان رد شد.

دبیر کمیسیون اجتماعی از دیگر محورهای جلسه کمیسیون سخن گفت و ابراز داشت: طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی رانندگان حمل ونقل بار و مسافر بین شهری مورد بررسی قرار گرفت، ولی نمایندگان در این زمینه هم به نتیجه ای نرسیدند و در نهایت قرار شد این طرح امروز در جلسه صحن علنی بررسی و رای گیری شود.

گفتنی است، دبیر کمیسیون اجتماعی چندی پیش از پیشنهاد و بررسی تأسیس وزارت محیط زیست در مجلس خبر داده بود.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP