تاریخ انتشار:۲۴ اسفند ۱۳۹۵در ۶:۴۵ ب.ظ کد خبر:21787

معصومه ابتکار:

در سواحل جنوبی و شمالی ایران با معضلات محیط زیستی مواجه هستیم

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به ضرورت اجرای مدیریت پایدار در سواحل کشور، اظهار کرد: در حال حاضر در سواحل جنوب و شمال ایران با چالش‌ها و معضلات زیست محیطی بسیاری مواجه هستیم. به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به ...

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به ضرورت اجرای مدیریت پایدار در سواحل کشور، اظهار کرد: در حال حاضر در سواحل جنوب و شمال ایران با چالش‌ها و معضلات زیست محیطی بسیاری مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم امضای سند همکاری پروژه «تدوین و اجرای طرح جامع مدیریت و حفاظت از محیط زیست در سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران» میان سازمان حفاظت محیط زیست و آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا)، اظهار داشت: ایران مناطق ساحلی متعدد و متنوعی دارد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت پایدار و همگام با ملاحظات زیست محیطی سواحل کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: چالش‌ها و معضلات محیط زیستی بسیاری در سواحل جنوب و شمال کشور داریم و مدیریت یکپارچه سواحل در ابعاد خشکی و دریایی از اهمیت بسیار برخوردار است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان شیلات و غیره باید در اجرای این پروژه با سازمان حفاظت محیط زیست همکاری داشته باشند.

ابتکار تاکید کرد: سازمان برنامه و بودجه در راستای تحقق این تفاهم‌نامه همکاری خوبی با ما داشت. امیدواریم بتوانیم این طرح را به عنوان الگوی موفق مدیریت جامع استان هرمزگان اجرایی کنیم.ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP